Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Smólsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Chełmica Mała(Smólsk + 17 km)

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Marzysz o ciszy, przestrzeni i bliskości natury, a jednocześnie chcesz mieszkać w dogodnej odległości od miasta? Mapa Nieruchomości prezentuje ten wyjątkowy dom w Chełmicy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38m kw, usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 62m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,70 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: przestronne i funkcjonalne 3 pokoje na os. Południe Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Włocławku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 55m powierzchni całkowitej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w bezczynszowej kamiennicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie/zazamcze/ 46 m 2 /1 piętro/ balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze ul. Wieniecka 4 piętrowy blok na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Włocławek(Smólsk + 9 km)

340 000 zł122 m² 2 786,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta - dwupoziomowy lokal usługowy z możliwością przekształcenia na mieszkanie! Oferujemy do sprzedaży podwójny lokal z przeznaczeniem, biurowym lub handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,90 m² 6 070,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego 2. Lokal jest zadbany i funkcjonalny, co pozwala na komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł20 500 m² 10,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka w miejscowości Arciszewo o pow. 2, 0468 ha, woj. kujawsko-pomorskie, pow. włocławski, gmina Boniewo. Na posesji znajdują się stare zabudowania czyli dom.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł53 m² 12 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**** oferta W biurze DML-ms-3019 **** Prezentacja video: Oferuje do sprzedaży całkowicie wykończone, umeblowane i wyposażone nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Smólsk

Smólsk,kujawsko-pomorskie

380 000 zł136 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Dom parterowy z poddaszem o powierzchni 135,65 mkw , wolno stojący, w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Smólsk, około 10 km od Centrum Włocławka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smólsk

Smólsk,kujawsko-pomorskie

259 000 zł75 m² 3 453,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Powierzchnia 75,00 m Powierzchnia użytkowa [m2] 65,00 m Powierzchnia działki [m2] 290 m Liczba pokoi 4 Rodzaj domu wolnostojący Technologia budowlana cegła czerwona Liczba pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Smólsk

Smólsk,kujawsko-pomorskie

11 500 000 zł940 m² 12 234 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena do negocjacji! Do sprzedaży dworek o powierzchni całkowitej 940 m2. Cena sprzedaży wynosi 11,500,000 zł. Budynek wybudowany w 1890r. Powierzchnia działki wynosi 50,700 m2. Stan techniczny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij